| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat cu o zi in urma Windos-ul, dar am o problema, driver-ul audio nu functioneaza, il instalez, functioneaza cateva minute, apoi nu mai merge.Cand dau la o melodie sau un joc nu se aude nimic, l-am reinstalat, am descarcat de pe net un driver audio, si am aceeasi problema.Am instalat driver-ul audio de pe un CD original si se numeste Realtek HD Audio.Este o problema foarte frustranta.Stie cineva care e problema si din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Incearca sa iti iei driver-ele de pe site-ul oficial, in felul asta sunt mai putine sanse sa descarci altceva! Succes!