| FaNNTa a întrebat:

Salut mi-am luat niste casti noi cu microfon si cu o singura mufa si cand le bag in pc castile merg dar microfonul nu. Castile sunt cns-chsc1wg canyon.Dau funda

3 răspunsuri:
| Ryuunosuke a răspuns:

Păi, poate e de la un driver, sau. dacă nu e de la asta întreabă-i pe ei că dacă ai garanţie îţi vor răspunde la întrebare.

| EnvyU a răspuns:

Pai chiar nu stiu, mi se pare destul de simple, bagi mufa in aia verde si ar trebui sa mearga. Te-ai uitat in control panel la sounds/recording sa vezi daca iti arata cu verde la microfon? Nu am avut niciodata casti cu microfon dar cu o singura mufa.

| FaNNTa explică:

Am comparat vechile casti cu castile noi si aceste casti la mufa au 4 contacte nu 3. Maine le retrunez.