| cosminache a întrebat:

Mi-am reinstalat Windowsul (acelasi ca inainte, acelasi CD) si nu stiu ce are, am instalat driverele (cu un program care le instaleaza automat, folosit si inainte), dar acum nu imi mai detecteaza rezolutia maxima 1920*1080 ci 1280*1024, si alt display. Nimic schimbat, doar placa video, dar aceasta placa era si la windowsul anterior. Este de la driver?

Răspuns Câştigător
| sorin19971997 a răspuns:

Da, gaseste driverul placii tale video. driverul e la placa video tine de placa si nu de windows, cauta driverul de la placa ta si gata, n-o sa ai probleme