| RăzvanSTO a întrebat:

Salut, o parere despre site-ul CEL? Vreau sa mi achizitionez o unitate de black friday si as vrea o parere despre acest site

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este un simplu site ci un magazin online. De site nu am o parere buna. Este anost in culori si are si cateva defectiuni. Magzinul (daca de asta ai intrebat!) este ok. Am noua comenzi la ei insumand cateva zeci de mii de lei si nu am avut nicicand probleme cu ei nici la comenzi, nici la service. De produse n-am ce sa-ti spun deoarece nu sunt ale lor ci facute de un producator si n-au legatura cu magazinul decat faptul ca le vinde si le asigura serviciul prin ei direct sau prin terti.

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E OK, am luat de la ei de câteva ori - totul a fost foarte bine - marfa, livrarea, prețul...

| RăzvanSTO explică (pentru Salontanul):

Deci n ar trebui sa dau comanda online? Este un sistem de la diaxxa

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru RăzvanSTO):

De ce? Tocmai am spus ca eu am 9 facturi de la ei si n-am avut probleme. De unde ai dedus ca n-ar trebui sa dai comanda online?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru RăzvanSTO):

Ia sistemul! Daca nu merge iei legatura cu ei si-l returnezi in 14 zile (10 zile lucratoare).

| RăzvanSTO explică (pentru Salontanul):

Bine, multumesc pentru timpul acordat

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru RăzvanSTO):

Multumesc si eu pentru apreciere!

| RăzvanSTO explică (pentru Salontanul):

Nici o problema!