| Preotul500 a întrebat:

O parere despre urmatorul laptop? Doar cei care sunt cunoscatori si stiu prea bine ce este despre el sau componentele pe care le are. O sa joc jocuri de tipul TF2, CS:GO, GTA V, detalii medii. https://www.flanco.ro/......e-dos.html

1 răspuns:
| RAUL28823883884 a răspuns:

Depinde si ce frame-uri ai ca țintă, pe 1080p, setări medii, cred ca o sa ai in jur de 60pe Gta V, iar pe Cs Go si Tf2, pe 1080p, setări medii, 100+, laptop-ul e bun pentru jocuri cu cerințe mai mici!