| pattlebass a întrebat:

Pe display-ul telefonului meu a aparut o pata neagra, dar care dispare daca aplic presiune in extremitatile telefonului. Cred ca s-a intamplat dupa ce am stat pe el (nu mai mult de o secunda). Se poate repara fara service? Am vazut la alti oameni ca dispare singura, dar nu sunt sigur.

Răspuns Câştigător
| Casian_Raciac_1995 a răspuns:

Trece in maxim o zi doua, si eu am patit

3 răspunsuri:
| devilshelp a răspuns:

Ce telefon e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am patit si eu cu un iPhone 6 Plus dar intr-o saptamana trece

| pattlebass explică:

Va multumesc pentru raspuns, dar as vrea sa mentionez ca pata e neagra doar cand ecranul e stins (daca conteaza). A, da, si e un Allview A5 Easy (e luat gratis pe abonament la Digi LOL)