| FaraSperantaSEN a întrebat:

Salut, pe Samsung galaxy gio, cand intru cu root explorer, root browser, in fisierul /data/[...] nu e nimic
scrie: your phone, doesn't appear to be rooted. This is required in order to gain access to protected files and folders such as this.
The easiest way to find out how to root your phone is to Google "root your_phone_name" and look through the results for an appropriate tutorial... Va rog ma puteti ajuta, trebuie sa fie rootat am cautat pe google your_phone_name dar nu am gasit caci asa scrie mai sus

1 răspuns:
| doleasergiu a răspuns:

Pai sa stii ca s-ar putea sa nu fie bine rootat, mai incearca o data, baga si tu un costume rom sau cyanogenmod. Vezi mai multe pe xda developers