| Antaury97 a întrebat:

Salut, Pentru cine stie sa foloseasca Adobe After Effects:

Am descarcat Trapcode Particular, am folosit in after effects cs4 trapcode shine, dar imi apare un X rosu mare, am reinstalat trapcode si am pus Serialul(a mers), zicea ca il am full, dar tot imi apare X-ul rosu, si daca dau la register, si pun codul, dau pe Done si tot la fel.

Si am incercat sa salvez filmul cu trapcode shine si cand ma uit la film, imi apare doar filmul normal si cu toate chestiile pe care le-am facut in After effects, IN AFARA DE EFECTE. nu mi s-au salvat efectele.

Concluzia: Nu mi se salveaza efectele, si nu pot face sa dispara X rosu de la Trapcode shine.

1 răspuns:
| dghjhfgk a răspuns:

Vorbeste mai pe romaneste