| TwinKK a întrebat:

Salut prieteni! Am nevoie de cateva pareri. In pauzele de la scoala si pe dumul catre scoala si inapoi vreau sa ascult muzica de pe telefon, dar sa pot si sa vorbesc la telefon. Uite aici apare problema, difuzorul telefonului nu functioneaza prea bine si nu se aude...ce accesoriu ar fi mai practic sa indeplineasca ambele conditii? Am casti cu fir originale de la Nokia si o casca bluetooth, tot de la Nokia. Pe care sa o folosesc?

Răspuns Câştigător
| alllexia a răspuns:

Da, eu asa am. Casti cu microfon si pot sa ascult si muzica. Microfonul se afla acolo unde se prinde mufa la bluza. Uita-te bine acolo unde are clama aia, pe lateral trebuie sa fie o gaura mica. Dar eu te sfatuiesc sa le incerci vorbind cu cineva. Sa vei cum se aude. Suna acum pe cineva, si pune-mi daca merge.

Funda

6 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Din păcate nu te pot ajuta.sad

| strengaritzza a răspuns:

Castile originale de la Nokia sunt mai bune. Si eu tot castile originale de la telefon le folosesc. Au un sunet mai bun.

| danutzw a răspuns:

Castile sunt mai bune

| TwinKK explică (pentru strengaritzza):

Si microfonul pentru convorbiri unde se afla la castile originale Nokia?

| TwinKK explică:

Le pot folosi fara probleme si in convorbiri cele originale NOKIA? Unde se situeaza microfonul la ele?

| alllexia a răspuns:

Castile Nokia`!winking!hee hee!