| justbogd4n a întrebat:

Salut prieteni. am un Fujitsu siemens p300 cu urmatoarele :
Procesor 2, 6 ghz INTEL CELERON
Placa video Fujitsu Siemens Computers SiS661FX on board Graphics 32mb cu share
1gb Ram DDR1
Placa de baza FUJITSU SIEMENS D1761

si as vrea sa imi schimb placa video... avand in vedere ca placa video e fujitsu siemens d1761 ce placa video mi-ar putea merge(doresc o placa video de 256 mb DDR1) Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Aceea este grafica on-board, ce e integrata in FUJITSU SIEMENS D1761.
Din pacate, placa integrata nu se poate schimba si nici nu se poate adauga una dedicata. Acesta e dezavantajul laptopului.
Daca nu te multumeste, pune mana si strange bani de unul nou, ca oricum nu e prea rasarit...

2 răspunsuri:
| justbogd4n explică:

Apropo nu e laptop e o unitate

| justbogd4n explică:

Nu e laptop ci e o unitate