| ALEXXXL19 a întrebat:

Salut prieteni mi-am cumparat recent o tableta 2 in 1 un Asus as vrea sa stiu daca se poate chimba la ea ceva adica memorie ram chesti din astea tableta este Tablet PC ASUS Transformer Book T100HA-FU024T
Vreau sa stiu totu despre aceasta tableta

4 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Nu ai ce sa ii schimbi. memoria ram este incorporata. intre 2 gb si 4gb/

poti doar sa schimbi stocarea pe eMMC

| Daniel2836 a răspuns:

Salut ALEXXXL19,
Nu poți schimba nimic la ea deoarece totul este încorporat, totuși ai putea să schimbi stocarea (pe eMMC). Baftă!

| viavo a răspuns:

Salut! Nu poti sa schimbi nimic la acea tableta. Memoria ram si procesoarele sunt incorporate pe placa de baza. Tot ce poti sa faci e sa schimbi sistemul de operare, In rest nimic.

| ALEXXXL19 explică:

Cum se poate schima acel cip mmc?