| ALEXXXL19 a întrebat:

Salut unde as putea gasi componete cum ar fi difuzoare pentru tableta Asus transformer book t100ha am cumparat acest produs din cehia dar nasi vrea sa il returnez pentru aceasta problema ma descurc destul de bine in domeniu acesta it si electronic

4 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

De exemplu la mine in oras sunt servicii pentru telefoane si tablete GSM. Sigur trebuie sa fie si la tine in oras happy. Se ocupa cu repararea telefoanelor/tabletelor, si vanzarea diverselor componente ale telefoanelor/tabletelor.

| ALEXXXL19 explică:

Sunt in alta tara Republica Ceha

| ALEXXXL19 explică:

Dar cum pot afla cat suporta pe slotu de carduri micro sd?