| bogdannn114 a întrebat:

Salut, puteti sa-mi dati o parere la mouse Logitech g305 wireless? vreau sa il cumpar strict pentru csgo, conteaza marimea la mana la astea?laughing

2 răspunsuri:
| Vilcu_Andra_1982 a răspuns:

Conteaza marimea, sigur ca da. De preferat sa fie mai mic, pentru mine de exemplu, il misti mai repede... dar ca sa iti dai seama de marime... cauta pe net modelele de gaming de la firme mari gen Logitech si vezi cam cat de mari sunt, si asa stii de care sa iei. Nici prea mic sa nu fie, ca dupa aia o sa te doara degetele

| Zuzu1991 a răspuns:

In orice caz e mai greu decat un mouse cu fir, pentru ca trebuie sa contina si baterie, asta te poate avantaja sau nu (depinde cum joci, unii vor mai greu, altii mai usor)