| floryn05 a întrebat:

salut sunt abonat la cosmote si as vrea sa stiu daca este adevarat ca daca incarci cartela altuia din creditul tau si se aduna puncte la rencarcare mai iti dau un telefon si daca da atunci cate puncte trebui sa fac rencarc cartela unui prieten de un an dau funda celui mai bun raspuns?

2 răspunsuri:
| Gagicaru a răspuns:

rolling on the floor asta e de marketing saatraga clinti nu o sa vezi in viata vietilor tale asa ceva ca si cum a spune il alimentez u unul 6 luni cu carbyram si castigi un BMw x6 minciuni

| floryn05 explică:

Si cum pot afla cate puncte am facut?