| vasilevasy95 a întrebat:

Se poate face propriul instrumental doar cu un program pe PC fara a avea nevoie de instrumente? Am inregistrat cu vocea si as vrea sa imi fac si instrumental la piesa, exista un anumit program? Multumesc!

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Fruity Loops. Si inca vreo j'de mii in afara de el.

| nirocino a răspuns:

Eu am Fruit Loops studio 10 şi sunt foarte mulţumit. Alte programe: JamStudio, Soundtrap, Soundation, etc. Baftă!

| vasilevasy95 explică (pentru nirocino):

Gasesc tutoriale? cum fac linia melodica si etc. nu am mai facut niciodata!

| vasilevasy95 explică (pentru nirocino):

Gasesc tutoriale? cum fac linia melodica si ritmul ...etc. nu am mai facut niciodata!

| vasilevasy95 explică (pentru GabiDumitrescu):

Am inregistrat cu vocea...dar gasesc undeva tutoriale cum sa fac sa fie ritmul la instrumental dupa inregistrare, cu game cu tot?