| Mp28evil28 a întrebat:

Stie cineva cand o sa apara sau de unde pot gasi s acumpar Laptop de gaming cu placa video gts 1050TI sau 1060? tot ce vad momentan pe marile siteuri sunt 1050

Răspuns Câştigător
| T2LS a răspuns:

Dacă vrei să te bazezi pe GAMING, precum cred că ai menționat, îți recomand cu mai multă căldură un calculator. Chiar dacă nu te pricepi, cu 50 de lei sau mai puțin îți este montat pe loc, sub ochii tăi și poți să pleci acasă cu el fără probleme. Laptop-urile sunt ca un fel de mini calculator pe care poți să-l duci oriunde, fiind și marele lor avantaj, dar când vine vorba de GAMING performanțele vor fi observabile. Pe deasupra, un calculator poate fi folosit la mai multe, și mai ușor după părerea mea. Oricum, https://www.pcgarage.ro/......x-1050-ti/

1 răspuns:
| HyperFrost a răspuns:

Trebuie sa cauti ce vrei. Personal eu iti recomand pe eMAG sau altex sa cauti GTX 1060 si sa iti faci calculator din piese deoarece un laptop dupa un an se strica, pe cand calculatorul tine pana la 10 ani