| andyarx a întrebat:

Salut stiti cumva de ce nu imi merg jocurile gta, nfs, asphalt pe Huawei p9 lite? Descarc jocu il deschit merge pana ii dau play apoi iese. Sa nu fie compatibile cu androidul 6?

3 răspunsuri:
| Alexandru_Iulian_1999 a răspuns:

Da si asta ar putea fi dar poate ai luat un virus cand ai descarcat unul dintre ele

| Qwwww a răspuns:

Virus sa poate să fie o incompatibilitate între Android și joc.

| EkToR a răspuns:

Rare ori am auzi de asa ceva daca nu erau compaibile nu le puteai descarca posibil sa a niste aplicaticare iti consuma din resurse si sau ceva la o aplicatie de securitate care iti blocheaza automat anumite aplicati eu avem o asa zisa aplicatie si nu puteam sa ma joc un joc peste 5-600mb nici nu stiu dc ar pune o functie atat de tampita, dar vezila procese ca poate iti ia ceva din resurse.