| Iulian890 a întrebat:

Salut, stiti va rog un program autotune pentru pc windows si daca puteti sa imi scrieti cum se instaleaza.

Răspuns Câştigător
| CarcotasulVesel a răspuns:

Yamicsoft Windows xx Manager
https://www.yamicsoft.com/
unde xx e versiunea de windows si
exista pentru orice windows de la XP in sus
dar... e pe bani, fara bani nu stiu nici unul

insa pe asta l-am folosit, e bun, NU TE UMPLE DE TAMPENII (de gen odata la 5 minute esti intr-un joc si te scoate afara daca nu vrei sa optimizezi registry, sa mai cumperi alt produs de la ei sau alte... TAMPENII) si chiar face, ceea ce spune (optimizeaza windows)

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Pai cine este taticul autotune si inventatorul daca nu Antares http://www.antarestech.com/product/auto-tune-pro/
Si apropo antares nu este pentru amatori ci pentru cei profi cu studio audio, bine te poti juca si in casa dar nu prea vad rostl.
Si da este platit pentru ca si cei care il folosesc castiga de pe urma acestui soft.
Prima cantareata care a folosit exclusiv autotunes este cantareata CHER