| PinguinuSkizofrenik a întrebat:

Sunt niste programe de hack la care: bagi siteul, scrii userul care vrei sa fie spart si apoi programu incerca parole in prostie pana cand gaseste parola care merge. Imi poate da cineva linkul cu un astfel de program?

4 răspunsuri:
| AcI a răspuns:

Daca gasesti asa ceva esti tare laughing
Tu crezi ca e asa usor sa spargi parole?
Daca da acum TPU nu ar mai fi existat >)

| ybenny44 a răspuns:

Sa sti ca nu prea exista asa ceva adica nu prea ai cum de obicei lucrurile astea sunt mai complicate nu poti baga siteul, userul, si gata el iti face tot. Trebuie lucrat mult la asa ceva

neluL
| neluL a răspuns:

Cred ca ai vazut prea multe filme cu crackeri! Daca ar exista programul ala ai fi rege pe google! toata treaba se face MANUAL! sunt si programe ajutatoare dar si multa munca! Daca ar fi asa usor cum spui tu...iti dai seama ce nebuneala ar fi pe google? Mai vrei si link moca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista acest hack dar foarte putini il au.