| coryyyyyyyyyyy a întrebat:

Exista programe de spart parole? straight face Prietenul meu zice ca are un program de spart parole si ca o sa mi-o sparga si o sa-mi schimbe parola. Deci exista asa ceva sau ma minte?straight face si daca exista cum pot sa fac sa nu mi-o sparga? straight face funda

Răspuns Câştigător
| mircea a răspuns:

Da, sunt, dar nu poti face nimic. In schimb, daca vrei, te adresezi "la baietii" de la Politie care se ocupa cu urmarirea infractiunilor in domeniul IT, si-ti pun sub urmarire contul. Trebuie sa-i convingi totusi, ca sunt motive pentru le cere acest serviciu.

13 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mmm...ai ceva de ascuns?hee hee

| Libelle a răspuns:

Mama da tu nu stii de gluma?
nu exista un program anume. exista anumite metode.
care nu sunt cunoscute de orisicine, si nu cred ca iubitul tau e vreun as in asa ceva
doar vrea sa te sperie
si zii sa nu mai fie asa copilstraight face

| coryyyyyyyyyyy explică:

@dyya nu am nimic de ascuns, dar nu-mi place. i-am mai dat o data parola de bunavoie si s-a dat drept mine pe acolo si a vorbit cu cei din lista.

| coryyyyyyyyyyy explică:

@alex eu cred ca exista pentru ca mai demult cineva imi tot schimba parola. noroc ca stiam datele cu care am completat cand mi-am facut id-ul. imi schimbam parola si reuseam sa intru din nou pe el dupa care mi-o schimba la loc. si-mi puneam cele mai dificile parole ca sa nu mi le afle si tot mi le schimba.

daca nu exista acest program atunci cum mi le afla?

| Paty3 a răspuns:

Pt. mess nu exista. Vrea doar sa te sperie. Intradevar iti poate bloca idul daca scrie parola gresita de 10 ori pe acelasi pc. in aceeasi zi dar de tot nu stiu exact la cate parole gresite ti-l blocheaza. PT. siguranta ta pune-ti o parola mai ciudata de exemplu televizor33 sau calorifer31. Intelegi tu. Funda?batting eyelashes

| andreea_6295 a răspuns:

Eu nu cred in programe de spart parola. Dar poate sa ti-o blocheze credhee hee. O baga de foarte multe ori gresit si o blocheaza. Asa am auzit thinking

| Jeny1 a răspuns:

Da exista, mi s-a intimplat si mie.
Schimba-ti tu acum parola cu una formata din litere si cifre. NU cuvint care se poate gasi in dictionar si parola sa fie mai mare de 6 caractere.Succes, fa-o repede!

Răspuns utilizator avertizat
| andrei321 a răspuns:

Exista programe de aflat informatii din pagina respectiva cum ar fi havij, dar care nu mere doar la site-uri simple, url-ul sa contine ceva cu php si id= si un numar, dar pot exista si programe mai avansate si oricum legea il va pedepsi daca il reclami

| Andreea_1135 a răspuns:

Exista programul...

| InvincibleXred a răspuns:

Da exista, multe conturi au fost sparte si cu usurinta, fara programe deoarece utilizatorii conturilor isi puneau parola 123456, pana in prezent au fost sparte peste 500 milioane de conturi Yahoo de catre hackeri care bagau adrese de pe net si bagau apoi parola ' 123456 '. Aveti grija mai ales la keylogger, acesta poate fi usor bagati intr-un link, inainte de a descarca ceva verificatiile prin VirusTotal! VirusTotal este cel mai sigur site pentru a verifica virusi, keyloggere si alte programe daunatoare telefoanelor/laptopurilor/calculatoarelor etc!