| Danut27445 a întrebat:

Tocmai am cumpărat o placă video și nu sunt mulțumit de performanța ei. Daca este încă în garanție, o pot duce înapoi + diferență pe una mai bună? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Bineinteles ca nu o poti returna asta cel putin daca o detii de mai mult de 30 zile. PC Garage si eMAG accepta returnarea produselor in maxim 30 zile.
Cu garantia nu rezolvi nimic, ea te ajuta in cazul in care apar defecte tehnice placii video in perioada de garantie ( 2 sau 3 ani de zile )

| Danut27445 explică:

Nu este cumpărată de pe internet. Este luată de la Sif din Focșani. Un magazin de calculatoare.

| K0sti a răspuns (pentru Danut27445):

Daca nu ai deteriorat ambalajul original, teoretic da!

| Danut27445 explică:

Am uitat să menționez ca este cumpărată ieri.