| anonim_4396 a întrebat:

Salut, tocmai mi-am cumpărat un mouse wireless și problema la el este că funcționează la o distanță prea mare față de masă. Atunci când trebuie să mut cursorul o distanță mai mare sunt nevoit ca după ce parcurg o parte din acea distanță să readuc mouse-ul la poziția inițială și să continui mișcarea, pentru că nu poți să te întinzi toată masa cu mouse-ul. laughing Și atunci când îl ridic de pe masă și vreau să îl aduc în poziția inițială, funcționând la o distanță prea mare față de sol, dacă pot să zic așa laughing, cursorul se mișcă înapoi. Sper că ați înțeles ce am vrut eu să zic aici. Întrebarea e: pot să rezolv cumva asta? Există vreo setare la sensibilitate?

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Da, este, la viteza de mișcare.
Încearcă sa reinstalezi driverul totuși.
Sau poate încearcă sa ia legătura cu frații lui de pe alta planeta thinking