| c8cilu a întrebat:

Yobig grin va rog am nevoie sa stiu de ce sageata dela mouse nu se misca straight face cursorul sta pe loc am mouse prin wireless si ca-te o data se misca s-i alte ori nu ce pot face? Multumesc!big grin

Răspuns Câştigător
| eugfch a răspuns:

In primul rind stinge si porneste calculatorul in acel moment cind se stinge scoate mouseul iar cind sa se aprinda introdu-l. Desigur daca nu arde nici un becusor mouseul are probleme. funda?

| c8cilu explică (pentru eugfch):

Aa Multumesc pentr-u raspunsurilaughing dar da am schimbat bateriile si da se aprinde si beculetul rosu big grin pot spune ca am schimbat la bateri cat pentr-u 1lunabig grin nu stiu daca e ceva dela windows sau soft. oricum mercithumbs up

| c8cilu explică (pentru eugfch):

Da fundalaughing mersibig grin

4 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Te-ai gandit ca nu mai are baterie mouse-ul?

| Maj3stic89 a răspuns:

Da dupa cum sa mentionat mai sus verifica bateria, cumpara alta noua si inlocuiesteo.