| eusuntcipi a întrebat:

Am abonament la Apple Music de ceva vreme, iar de doua zile nu mai merge sa descarc muzica. Sunt cu plata la zi, nu a trecut vreo luna fara sa se efectueze vreo plata. Muzica pot asculta online, dar nu pot sa descarc sa o ascult ai offline. Pana sambata am putut, acum pur si simplu nu stiu ce s-a intamplat. Daca poate sa-mi explice cineva. !

Răspuns Câştigător
| Ciubowski a răspuns:

Poate ai ramas fara spatiu pe telefon? Sau exista o limita de download pe care o poti modifica in aplicatie ca sa eviti sa umpli telefonul cu muzica.