| Adrian1555 a întrebat:

Am cumparat o consola xbox one noua din M galaxy si cand este inchisa se aude un sunet inauntru ca un bazait.
Pentru cunoscatori, la ps4 este la fel? As face schimb cu un ps4.
Mentionez ca sunetul se aude cand este in priza si este oprit.

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Sunetul ăla aşa se aude la toate Xbxo One-urile dacă stau în priză, la PS4 nu ştiu, n-am avut dar am Xbox One S. şi-ţi zic sincer, nimeni nu-ţi dă un PS4 pe un Xbox One, Xbox One-urile sunt şi 600 lei pe OLX, PS4 de la 850 / 900 în sus.

Sunetul ăla e ceva normal, nu te stresa.