| Robert8764 a întrebat:

Am o problema cu sunetul, in timpul ce ma joc cs 1.6 call of duty, deodata se aude un bazait si apoi nu se mai aude nimic timp de 10-15 secunde dupa care revine la normal. credeti ca e de la placa de sunet? trebuie sa o schimb sau de la ce poate sa fie?

1 răspuns:
| MadalinMarian a răspuns:

Incearca vezi poate nu sunt bagate mufele bine la sistem sau ce ai tu ca asa mai patesc si eu. Daca nu mergi cu unitatea la un service si o sa iti zica baietii ce are.bafta!