| anonim_4396 a întrebat:

am incercat sa conectez cablul usb la tv utok u24hd2a si am facut posibilitati sa dau dispozitiv media mtp,camera foto ptp si am dat la telecomanda media si nu merge ce sa fac, Funda

Răspuns Câştigător
| CentyLox a răspuns:

Nu ai cum deoarece tu atunci când conectezi telefonul la pc se instalează niste drivere. La televizor nu ai cum sa faci așa ceva. Am încercat să le instalez dar am sfârșit prin ducerea tv-ului a garantie

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu prea merge să conectezi un telefon la TV prin cablu USB.
Asta, în caz că am ghicit despre ce vorbești tu mai sus, că ai uitat să spui ce dispozitiv ai vrut să legi la TV.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tableta Samsung galaxy tab 3 lite sm-t110