| Tibi35 a întrebat:

Am instalat pe un calculator windows xp, iar cand dau sa intru pe google nu merge. M-am uitat in Network connections din control panel, iar acolo nu apare nimic, nici o iconita, nici macar local area connection, nimic. Cum as putea sa ma conectez la internet? Ms anticipiat!

5 răspunsuri:
| sdhashsah a răspuns:

Dreiverul pentru lan l-ai instalat, si posibil sa trebuiasca sa faci o conexiune la internet unde trebuie sa scrii parola si userul asta daca nu ai router.

| danyshatAT a răspuns:

Are trebui sa ii bagi ip-urile

| miaumarian a răspuns:

Reinstaleaza windowsu si instaleaza si un antivirus bun.
iti recomand Eset Nod 32

| stefanutzu112 a răspuns:

Trebuie sa instalezi placa de retea big grin

| claudyu112 a răspuns:

Windowsul ne e licentiat iti recomand sa iti instalezy un alt windows