| Vali2343242 a întrebat:

Am inteles ca nu poti folosii un laptop direct pe pat deoarece absoarbe scame, nu-si mai face aerisirea cum trebuie etc. Rezolv ceva daca folosesc un cooler pad sau pur si simplu o placa rigida de lemn?

3 răspunsuri:
| Skygloryww a răspuns:

Da, poti pune o placa de lemn sub el ca ar fi ca si cum l-ai pune pe masa

| cristimihailov a răspuns:

Foloseste-l unde doresti. Cand se ibtampla sa nu mai poata, mergi la service si il cureti... si nu costa prea mult.

| K0sti a răspuns:

Ai inteles bine! O placa de lemn este mai mult decat ok! Dar oricum, laptopul nu se tine in pat! In pat se doarme!