| Mihai_Cioroiu_2000 a întrebat:

Am nevoie de ajutor am HP pavilion windows 10, cand il aprind nu pot introduce parola de user, nu imi apare casuta unde introduceam parola ci efectiv doar poza de fundal, atat...foarte ciudat, ma poate ajuta cineva?!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ykuzo a răspuns:

Apasă ENTER, săgeată în sus sau trage cu mouse-ul din partea de jos a ecranului până în partea de sus ținând apăsat butonul din stânga al acestuia. Acela este un ecran de blocare care trebuie înlăturat prin comenzile de mai sus pentru a putea introduce parola.