| DjSannan a întrebat:

Buna tuturor, am nevoie de ajutor. Deci ca sa dezactivez parola din windows 10 știu deja, problema e ca acum mi-a aparut cand aprind calculatorul doua conturi si nu stiu de unde. Si acum cand aprind calculatorul imi cere din nou parola. Desi acolo la user must enter password e debifat. Ce pot face sa dezacfivez parola? Exista si alta metoda?

3 răspunsuri:
| DjSannan explică:

Pana la urma am gasit rezolvarea,. Pui pe local acount si dupa revii inapoi si gata s-a rezolvat

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu pui nici o parola?

| Adrian5575 a răspuns:

Si eu m-am chinuit o gramada cu treaba asta enervanta. Am rezolvat problema pana la urma. Am bagat inapoi windows 7 laughing