| Luigi-Marcel_Cservenca_1994 a întrebat:

am o intrebare am un laptop HP si am incercat aseara sa ii schimb windows-ul si nu imi gaseste hdd si acum imi da o eroare boot/BCD. ce ii de facut acum HP elitebook 8460p

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows-ul este facut bootabil? PE romaneste sa buteze. Daca da, intra in bios, du-te la boot option, si selecteaza first device dvd-rw/rom/cd-rw/rom, ce ai tu ca unitate optica. SI apoi dai save changes & exit, dupa ori iti apare in mod normal asa dai press any key to continue ori butonul F12, sau F10, pentru boot menu si selectezi unitatea optica. Dar, doar in conditiile in care este bootabil dvd-ul.

| K0sti a răspuns:

HDD cu probleme!