| R3z0 a întrebat:

Am o intrebare destul de grea, deci nu cred ca multi o sa raspunda la aceasta intrebare.

Imi poate explica si mie cineva, cum integrez un executabil, in alt program?
de exemplu eu vrea sa integrez cmd in notepad sau skype, sau orice alt program, si cand inchid acel program, sa se deschide cmd, cum pot face acest lucru?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

happy... ai la dispozitie sursa skype-ului sa faci modificari in ea?

1 răspuns:
| R3z0 explică:

Nu. Am intrebat doar cum trebuie sa fac, am dat doar exemplu skype.