| AnndreyYolo a întrebat:

Salut, TPU.Am o problema cu mouse-ul si nu stiu cum o pot rezolva cand apas click dreapta imi apare chestia aia ca si cum as apasa pe rotita [ https://imgur.com/a/ebgma8Y ]

Răspuns Câştigător
| cris914 a răspuns:

Salut,desurubeaza surubul desfa mouse-ul si cu un betisor cu vata de-ala de urechi curata la butoane si rotita, asigurate ca sant puse la loc corespunzator si incearca iar vezi daca functioneaza

2 răspunsuri:
| Stefan123x a răspuns:

Intra in software-ul mouseului si asigurate ca keybinduri-le sunt puse corespunzator!

| AnndreyYolo explică (pentru cris914):

Aparent s-a rezolvat problema singura dar, oricum mersi mult, daca se mai intampla asa aplic metoda ta.