| Stefan123x a întrebat:

Am o problema cu pu-ul, aceea fiind ca nu se mai aprinde. Bipaie de trei ori si atat. As vrea sa stiu daca e din cauza placii de baza, pentru a inlocuio cat mai curand. Multumesc anticipat, dau si fundita.

Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

In functie de modelul placii se poate vedea ce inseamna cele 3 bipuri. http://www.computerhope.com/beep.htm

1 răspuns:
| Edmonds2342 a răspuns:

Salut! Probabil cauza este urmatoarea: s-a dus pasta termoconducatoare de pe procesor. Verifica acest aspect si revino cu noi detaliiwinking