| pacifistul a întrebat:

Am o problema cu task manager, cand il accesez cu combinatia de taste CTRL+ALT+DEL, imi apare doar o parte din, nu si procesele, cum pot remedia aceasta problema. Va atsez si o poza pentru detalii aici http://imageshack.com/a/img923/6884/cWy9m4.png

Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

Se da dublu click pe bara verticala alba din stanga sau din dreapta. (cursorul sa nu fie sub forma de sageata dubla cand dam dublu click pe acea bara verticala )

Http://s19.postimg.org/xfati484j/27831_Image_1920x1080_32.png

Http://s19.postimg.org/3m3t9ijhf/27832_Image_1920x1080_32.png

| pacifistul explică (pentru LinxCont):

Multam fain, am rezolvat datorita tie LinxCont

4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Click dreapta pe bara de start (dar nu pe start) si porneste-l de acolo. Vezi daca tot asa se porneste.

| pacifistul explică (pentru CuriousStuff):

Am incercat si tot asa se porneste

| CuriousStuff a răspuns (pentru pacifistul):

Asta se inampla doar de curand sau de cand ai windowsul? sau si-a facut windowsul ceva upgrade? Cred ca e un bug, de obicei ar trebui sa fie un buton cu "Show more" sau ceva, dar nu-l vad nicaieri. Cred ca singura speranta e sa-ti reisntalezi windowsul.