| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu mobil. Am un Samsung galaxy grande douos neo, dar asta nu contaza. Probleama e urmatoarea: cand ma joc sau cand pus si simplu sunt im menu imi intra pagina magazin play cu jocul empire nu stiu cum si uneori cu o aplicatie de cumaparat mancare. Problema e urmatoarea : De ce imi apar acele jocuri fara sa apas pe nimic? Si cum pot sa fac sa nu imi mai apara ( e foarte enervant).

1 răspuns:
| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Restart la telefon şi ai grijă ce aplicații bagi, ca poate iei vreun virus, sau unele aplicatii iti pot baga reclame la jocuri/aplicatii.