| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy J1 de vreo pateu luni si am observat ca are o problema. In Magazin Play nu imi arata deloc jocul Piano Tiles 2 de la Cheetah Mobile, insa toate celelalte jocuri ca asta apar. Tin sa mentionez ca pe telefonul meu vechi Vodafone 785, aflat in aceeasi camera la aceeasi retea de Wi-Fi apare si merge (am aplicatia de mult timp) deci problema nu este ca aplicatia ar fi stearsa, iar cautarea am facut-o cu numele aplicatiei. Deci de ce nu imi apare?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fi, dar nu inteleg de ce.Magazinul meu este identic cu al oricarui telefon. Saca merge pe telefoane mai slabe dar si mai bune decat al meu, toate Samsung nu inteleg care ar fi problema...

| CossssssminaaGbb a răspuns:

Probabil aplicatia nu este compatibila dispozitivului thinking