| mjk99 a întrebat:

am o problema cu telefonul meu, Samsung Galaxy S2. A trebuit sa ii dau un hard reset din cauza unor probleme cu wireless-ul si de atunci pe Magazin Play, App Store, Google Play cum vreti sa ii ziceti cand descarc orice aplicatie mi se blocheaza la 85-99%, nu stiu de ce, inainte de hard reset nu am avut problema asta. Multumesc anticipat, dau funda!

P.S. : Asta mi s-a parut cea mai potrivita categorie, scuzati-ma daca am omis una mai potrivita.

Răspuns Câştigător
| george_3250 a răspuns:

Du-te mai bine cu el la un service ca sa iti dea un diagnostic, este gratis.