| The16 a întrebat:

De ceva vreme intampin o problema. Si anume, nu mai pot instala sau actualiza aplicatii de pe Google Play (Magazin Play).
In timpul instalarii se blocheaza (fie la 80% fie la 90 %) sau îmi spune ca 'Se instaleaza...'. Aceeasi problema si la actualizare aplicatiilor.
Am probleme si la sincronizarea contului de Google si Samsung Account. Poate fii din cauza asta?

Telefon : Samsung Galaxy G3815 Express 2
Android 4.4

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Memorie suficienta? sau poate se intrerupe internetul daca nici de la aia il poti duce la operatorul tau de telefonie si sa il rogi sa incerce el sa se sincronizeze la Samsung acount.

| Alex27271 a răspuns:

Dai un rest! La telefon