| metin2fy a întrebat:

Am o problema cu YouTube, cu canalul meu,
Am deschis un cont/canal nou acum cateva zile, niste prieteni mi-au dat Subscribe (11) dar de la un timp au inceput sa nu se mai numere/adauge/arate subscribe-urile noi, arata ca am tot 11.
Dar de fapt am 20 si ceva.Sa fie o problema temporara la site? sau o problema din setarile de user?
link canal https://www.youtube.com/subscription_center?add_user=AVi SAMPz

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Este doar o problema temporara, poate o masara a youtube de a prevenii abonatii fake. Nu te ingrijora, o sa apara in curand nr. de abonati.

3 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

11 numarul de la World Trade Center, de aici iti poti da seama ca Iluminati is in actiune, apropo cum vrei sa ai subcriberi, daca nu ai videoclipuri?

| r3n1 a răspuns:

Ti se updateaza lista in cateva ore, nu in momentul in care primesti subscribe.

| capoi a răspuns:

Incearca siteul asta. Deci te uiti la un video, dai un like si primesti punctu si cu punctele alea dai click pe add page si pui pe like, subscribe sau view. Si alte persoane se vor uita la canalul tau. Poti alege si din ce tara sa se uite, si chiar functioneaza bine. In 10 min am facut deja 10 subs. Uite linkul http://likenation.com/? ref=367572