| skezyro a întrebat:

Am o problema in legatura cu telefonul meu. Am un Alcatel One Touch 991 si mi-am instalat pe el mai de mult un rom, Dark nu stiu cum, dar acum vreau sa revin la rom-ul vechi dar nu am facut un backup pentru ca nu mi-am dat seama la acel moment. Cum pot face rost de rom-ul original? !

1 răspuns:
| razzviy a răspuns:

Ai putea merge pe site-ul celor de la Alcatel sa cauti la softwer sau ceva de genu, cauta pe site-ul lor, sigur gasesti acolo, daca nu, pe google scrii, alcatel...modelu x, original rom/default rom /basic rom si e imposibil sa nu gasesti ceva...