| anonim_4396 a întrebat:

am o problema la telefon, e Evolio NEOS cu Android 4.4 KitKat, cum inchid aplicatiile recente pe el? Cand l-am luat foloseam HOME tineam apasat pe el dar nu stiu ce am facut am umblat la setari si nu mai merge asa, deocamdata folosesc Swipe Home Buton pentru asta... dau up apoi down si imi apar Aplicatiile Recene si le inchid dand in dreapta si in stanga cu ele... Ma puteti ajuta va rog cu asta? Sa apara de pe Home sa le inchid cum era inainte.
Va rog, dau funda!

3 răspunsuri:
| AlcatrazOne a răspuns:

Da-i resetare din fabrica din setari, si asa o sa revina la normal.

| RaduTN a răspuns:

Da-i Reset Factory!
Dar vezi ca o sa se stearga toate datele din telefon, cel mai bine sa-ti copiezi prima data pozele si videoclipurile sau alte date personale pe un calculator.

| iulyandrew a răspuns:

Baieti am incercat dar nu merge...alta sugestie? Funda