| TheKiller a întrebat:

Salut, TPU.
Am o problema la telefon nu imi merge sa vad videoclipuri pe youtube va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Anonimus905 a răspuns:

Nu merge deoarece nu ai 3G pe telefeon.De obicei numai telefoanele cu touchscreen au 3G.Deci nu iti merge deoarece telefonul tau nu il suparta.Numai poze poti vedea si nu poti vedea niciun clip.Si eu am aceeasi problema. FUNDA?

11 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

îți trebuie flash player

| TheKiller explică:

Il pot downloada direct de pe telefon? apropo am un LG C320

| dragonballz a răspuns:

Incearca sa il formatezi cu programul asta http://www.savetubevideo.com/ cauta pe youtube cum sa il folosesti dar mai intai descarci clipul dupe youtube cu acest program si dupe aia il formatezi

| TheKiller explică (pentru dragonballz):

Nu ai inteles intrebarea, problema e ca eu nu pot accesa de pe telefon pentru ca am net si pe telefon.

| dragonballz a răspuns (pentru TheKiller):

Aaaaa nu stiu incearca sa iti faci cony pr youtube

| TheKiller explică (pentru dragonballz):

Nu cred ca rezolva nimic.Imi da o eroare ca nu se poate conecta.

| emil11 a răspuns:

Telefonu este devina ca nu are 3g si nu se incarca repede netul pe mobil.

| TheKiller explică (pentru Anonimus905):

Mersi,oricum vroiam sa-mi cumpar un touchscreen cat de curand.

| Anonimus905 a răspuns (pentru TheKiller):

Eu iti multumesc pentru funda.Mersi

| romy4321 a răspuns:

Mie nu-mi mg chiar si cu 3g...

| romy4321 a răspuns (pentru Anonimus905):

La mine mg.