| Cedry2k8 a întrebat:

Am o problema, nu imi mai merge mouse-ul. Ma refer la cursor (sageata), nu click sau scroll. Modelul este Microsoft wireless mouse 1000, si nu este cu fir, este wireless. Ce ii pot face? Inainte sa se blocheze de tot facea figuri, adica daca miscam mouse-ul se ducea in sus automat, si i-am dat un reset, si nu a mai mers deloc. Am schimbat si bateriile, si mufa usb.

1 răspuns:
| marianIT23 a răspuns:

Cum adica ai schimbat mufa usb?
cu ce ai schimbat-o?
am avut si eu un mouse ca asta si i s-a stricat click stanga dupa vreo doi ani