| WhiskeyFaraNume a întrebat:

Am o problema urgenta. Am un canal de youtube pe care fac videoclipuri in engleza. Acolo am selectat tot ca sunt din America etc. ca sa fac bani mai usor (in america se fac bani mai usor), trebuie sa ii dau Verify contului ca sa pot sa fac un parteneriat, dar imi trebuie un numar de america, ce fac?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa nu ajungi nici unde, si banii unde le scoti in usa? fi sincer cu site ul, ca isi detecteaza locatia si te baneaza, asa ar face toata lumea dar nu tine

| K0sti a răspuns:

Ce simpatic esti, tu crezi ca aia sunt fraierii tai...