| Madamadll a întrebat:

Daca pe Youtube imi urmaresc videoclipuri persoane din America (10 dolari pe 1k vizualizari)imi vin mai multi bani? Adica, stiu ca in America este un CPM mai mare, daca am public strain imi vine CPM din Romania sau cum vine treaba asta? Eu am un canal in engleza.

1 răspuns:
| yonutu555 a răspuns:

Garantat o sa vina mai multi bani daca majoritatea vizualizarilor este din tari straine, mai ales america, uite un link aici dintr-un articol
https://www.profit.ro/......o-16593858