| TRACTOR99 a întrebat:

am o tableta Exclusiv tab 904dc si am scapat-o pe joc si s-a spart sticla si nu mai merge touch-ul. Se poate schimba numai sticla, pt am fost la un service si aia au spus ca nu se mai poate face nimic.

Răspuns Câştigător
| YoutuberSnexy a răspuns:

Salut
Sticla nu se poate nu e separata...este displayul spart daca nu iti mai merge touch
Ar trebui sa fi mai atent. si poate gasesti un display compatibil sau de la o alta tableta

Daca iti place raspunsul - Youtibe Channel - Snexy's Country Da-mi un subscribe

1 răspuns:
| biliboy a răspuns:

Gresit. se poate inlocui, nu sticla, acela este touchul si costa 90 de lei pe un site.
daca cauti dupa model, gasesto toate felurile de touchscreen-uri.
bafta! nu e asa greu de schimbat un touch, o poti face si tu acasa.