| Barbu_Bogdan_1995 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini 2 si aseara l-am scapat jos si i s-a spart sticla de protectie. Touch-ul nu are nimic, totul funcioneaza perfect doar sticla care s-a spart e problema. Aceasta se poate schimba? Daca da, unde?

2 răspunsuri:
| Krush a răspuns:

Te duci la un service si ai rezolvat problema, acum depinde daca nu s-a stricat si altceva.

Funda?!

| Adytzu6758 a răspuns:

Poti sa duci telefonul la un service de telefoane din orasul tau.Cei de acolo iti pot spune daca se poate schimba doar stcla de protectie sau in cel mai rau caz si display-ul