| anonim_4396 a întrebat:

am postat cateva videoclipuri pe youtube si imi a4ata ca am de exemplu 100 de vizualizari dar daca ma deconectez de contul de youtube si ma uit la ele imi arata ca am cu cateva vizualizari mai putine la fel si cu abonat8i imi arata ca am mai putini abonati asta se intampla deoarece youtubul are un fel de rata de refresh si nu iti arata imediat cate vizualizari are un videoclip daca nu esti conectat pe contul de youtube si peste cateva zile o sa imi arate exact cate vizualizari si cati abonati am chiar daca nu sunt conectat cu contul de youtube?

Răspuns Câştigător
| PengiunS a răspuns:

Da, ai pus intrebarea si ti-ai raspuns singur. E asa cum spui.